Смотрите также:

Актуальним питанням після етапу створення сайту стало, чи є сенс в пошуковій оптимізації та розкрутці односторінкових сайтів, чи ні?

Думки щодо цього питання кардинально відрізняються. Частина сео студій говорить про те, що лендінги ніколи не отримують перших місць у пошуковій видачі за конкурентними фразами. Інші кажуть, що правильна розкрутка та велика кількість посилань здатні просунути і лендінг у ТОП 10 гугл та яндекс.

З нашої точки зору, жодне із тверджень не є стовідсотково істинним.

Розглянемо методи просування сайтів?

  1. По-перше, лендінг від лендінгу відрізняється. Якщо ваш односторінковий сайт правильно зверстаний, підключений до cms (на зразок, Ower cms) оптимізований, він вже має всі шанси потрапити на верхівку видачі. На відміну від вище згаданих, є шаблонні лендінги, що мають дуже непрофесійне верстання, чи взагалі є psd картинкою, що просто підключена до домена і не має адмінки. Такі лендінги апріорі ніколи не потраплять у топ.
  2. По-друге, не лише кількість та якість зовнішніх посилань впливає на рейтинг сайту. Важливе місце у роботі над просуванням сайту грає його внутрішня оптимізація. Якщо ваш лендінг має правильно прописані тайтл, дескрипшин, заголовки Н1 та Н2, а також унікальний якісний текст, додайте ще 25% до можливого успіху. З іншого боку не оптимізовані лендінги, як і повноцінні сайти шансів на успіх не мають.
  3. По-третє, звичайно ж посилання. Лендінг – це, по-суті, одна сторінка, яка просуває одну взаємозв’язану групу слів (як головна чи внутрішня сторінка звичайного сайту), тож купуючи посилання на лендінг, ви ніби розкручуєте сторінку сайту.

Таким чином, можемо зробити висновок, що грамотно зроблений лендінг, має всі шанси нормально просуватися у пошуковій видачі.

Якими б гарними не були сайти, якщо комп’ютер гріється, шумить, гудить та висне,то кіна, як то кажуть, не буде. Тому ми рекомендуємо піклуватися про свої комп’ютери та ноутбуки і проводити удаление вирусов. Також, може знадобитися переустановка windows, яку гарно проводить компанія pc Moscow http://www.pc-moscow.ru/

© 2011-2013 При копировании текстового материала, активная прямая и индексируемая ссылка на сайт Joomluck.com должна устанавливаться в обязательном порядке

.